Aromaterapie

Slovo aromaterapie můžeme přeložit jako „léčbu pomocí vůní“. Pomocí aromaterapie je možné předcházet mnoha nemocem. Aromaterapie používá přírodní produkty, především éterické oleje a využívá vlastností těchto látek v široké paletě. Nejde zde jen o vůně, ale i specifické působení jednotlivých éterických olejů na člověka. Jde především o citlivé přírodní řešení kosmetických i zdravotních problémů. Vysoká účinnosti preparátů Karla Hadka je dána používáním přírodních látek, specifických komplexů z léčivých rostlin, vysoce hodnotných rostlinných olejů s vysokým obsahem vitamínů a dalších biologicky aktivních látek. Jako účinné látky jsou používány nejkvalitnější éterické oleje, získávané ze siličnatých rostlin.

Při masáži používám nejčastěji masážní olej PREVENTY, který zvláčňuje pokožku a pomáhá aktivaci látkovAromaterapie Karel Hadeké výměny. Má osvěžující účinky a může se podílet na zlepšení svalové a kloubní pohyblivosti. Pro zájemce nabízím použití masážního oleje CAYATHERM, který se osvědčuje u různých bolestivých stavů kloubních i svalových. Hlavními složkami jsou prokrvující éterické oleje, takže v místě aplikace dochází k prokrvení a odplavení produktů látkové výměny z tkáně. Důsledkem lokálního prohřátí je pak útlum až vymizení bolesti.

aromaterapie2_u

Připravuji pro vás také aromaterapeutické masáže s vůní pomeranče, eukalyptu, grepu, mateřídoušky a další. Nabízím možnost získat aromaterapeutické preparáty Karek Hadek se slevou 5 %. Více na www.karelhadek.eu

Domluvte se na masáž