Klasická masáž

  • Masáž odbourává stres, uvolňuje psychické napětí,
  • uvolňuje ztuhlou šíji, záda, ramena, ruce i nohy
  • podporuje detoxikaci organismu,
  • navozuje příjemné uvolnění těla.

Natálie wellness-589771.jpg.1340x0_default Masáže Hájek

Masáž šíje a zad pomáhá uvolnit páteř. Z ní vychází nervová vlákna do celého těla. Kvalitní masáž zad může odblokovat bolesti v různých částech těla. Šíje bývá místem častého výskytu různých zatvrdlin způsobených sedavým zaměstnáním nebo stresem. Masáž šíje uvolňuje.

Masáž rukou přináší úlevu a zvyšuje pohyblivost prstů, rukou i paží. Ruce jsou téměř nepřetržitě v pohybu a dochází zde k silnému namáhání kloubů a svalů, proto si zaslouží péči a relaxaci.

Při péči o tělo nesmíme zapomínat na nohy, které nás nesou a fungují jako osobní dopravní prostředek. I ony si zaslouží naši pozornost. Masáž nohou přispívá k uvolnění napětí svalstva, rozproudí lymfu a pomáhá od otoků nohou.

Masáž břicha aktivuje vnitřní orgány, zlepšuje jejich funkci a upravuje trávení přirozenou cestou.

Masáž hýždí navazuje na masáž zad a uvolňuje svalstvo kolem kyčelních kloubů. Ty jsou zatěžovány jak fyzickou prací, tak sedavým zaměstnáním. Uvedená masáž aktivuje schopnost vyplavit škodlivé látky, které se v kyčelních kloubech usazují.

Masáží hrudníku dochází k uvolnění mezižeberních svalů a tím k usnadnění dýchání, což má pozitivní vliv na jeho prohloubení. Kvalitnější dýchání pak zlepšuje psychiku člověka.

Domluvte se na masáž