O mně

Pocházím z Brna, kde jsem vyrůstal poblíž přehrady. Profesionální masérský kurz jsem absolvoval v Brně v roce 2004. Už mnohem dříve jsem se zajímal o různé druhy terapie a možnosti pomoci při bolestech a únavě. Za dobu, co se masážím věnuji, se objevila spousta novinek a terapií s cizokrajnými názvy. Já upřednostňuji klasickou masáž v kombinaci s reflexní terapií. Většina klientů prosí především o uvolnění zad, napětí a pomoc od různých bolestí. Kvalitní klasická masáž má v těchto případech vynikající výsledky. Mnohaletou praxí jsem si vytvořil vlastní způsob terapie uvolnění bolesti, kterou vkládám mezi klasické masérské tahy.

Pokud hledáte přece jen něco „navíc“, doporučuji spojení masáže a aplikace tělové svíce. Při práci používám oleje od Karla Hadka, protože mě zajímá vliv spojení aromaterapie a masáží na lidský organismus.

Před pár lety jsem se s rodinou přestěhoval do Prušánek na Hodonínsku. S manželkou Helenou vychováváme tři děti. Nové logo pro mé masáže vytvořila malířka Lenka Jurečková, fotografie z masérny pořídil Petr Omelka.

Jiří Hájek, Prušánky, září 2016