Tělové svíce

Tělová svíce je dutá trubice vyrobená z plátna napuštěná včelím voskem, kurkumou a vonnými oleji (levandule, mateřídouška, meduňka, akát a další). Funguje na principu komínového efektu. Této zákonitosti využívali už lidé v dávných dobách, i když místo současné tělové svíce používali různé svinuté kůry stromů. Po zapálení vzniká ve svíci podtlak, který umí z těla vytáhnout nahromaděné nečistoty, záněty, otoky a další. Svíce je výborným pomocníkem při detoxikaci organismu.

Tělové svíce nenahrazují léčbu, ale mohou pomoci při zmírnění zánětlivých onemocnění, u začínající i pokročilé rýmy, při chřipce a bolestech v krku. Vynikající výsledky mají u zánětů dásní a zubů a u zánětů čelních dutin. Mírní bolesti hlavy. Uklidňují bolesti páteře a kloubů, zmírňují otoky. Pomáhají čistit lymfatický systém a přispívají k dobré peristaltice střev. Tělové svíce jsou vhodné při hojení ran při pooperačních stavech.

Tělové svíce se nedávají na otevřené rány a sliznice a nesmí se používat při alergii na včelí produkty. Nedoporučují se dětem do tří let.

Aplikaci tělové svíce kombinuji vždy s reflexní masáží plosky nohy. Dětem a mládeži (3 – 18 let) aplikuji tělové svíce v přítomnosti jednoho z rodičů (u starších dětí a mládeže možná dohoda o samostatné návštěvě při opakovaném použití svíce).

Domluvte se na masáž