Vánoce

Vánoční dárkové poukazy je možné vyřídit a objednat:

telefonicky na čísle 774 717 317 (pokud telefon neberu, ozvu se hned, jak to bude možné)
SMSkou na číslo 774 717 317
elektronicky přes e-mailovou adresu jirka.hajek.masaze@gmail.cz nebo přes objednávkový formulář dole na stránce
přes facebookovou stránku Masáže Jiří Hájek
osobně v masérně na Zdravotním středisku v Prušánkách až do Štědrého dne (po dohodě).

christmas-2988122_1920   poinsettia-1775361_1920  holly-4636950_1920  vm1  new-years-eve-1909061_1280

Relaxační masáž

Věnujte svým blízkým masáž zad a šíje, případně nohou či rukou. Masáž uvolňuje, navozuje pohodu, odbourává stres, uvolňuje psychické napětí, podporuje detoxikaci, prostě příjemně působí na tělo. Nejčastějším požadavkem bývá masáž šíje a zad, která pomáhá uvolnit páteř. Z ní vychází nervová vlákna do celého těla. Kvalitní masáž zad může odblokovat bolesti v různých částech těla. Šíje bývá místem častého výskytu různých zatvrdlin způsobených sedavým zaměstnáním nebo stresem. Masáž šíje uvolňuje. Součástí relaxační masáže je reflexní masáž plosky nohy. Relaxační masáž můžete věnovat v délce 45 nebo 60 minut (v ceně je relaxační masáž, kvalitní masážní olej, prostěradlo a ručníky).

45 minut: 350,- * 60 minut: 400,- * 3x 45 min: 1000,- * 3x 60 min: 1150,-

Medová detoxikační masáž

Med je odedávna zařazován mezi přírodní zázraky jako pochutina i jako pomocný léčebný prostředek. Díky skladbě kvalitního včelího medu dochází k aktivaci látkové výměny a posílení životní energie. Masáží se dostanou všechny cenné látky do těla. Při medové masáži využíváme jeho detoxikační schopnosti. Při masáži dochází k odstraňování škodlivých a nežádoucích látek z těla ven. Nejde přitom jen o povrchové odstranění, ale i o hloubkové čištění (například z okolí páteře, kde se toxiny po dobu našeho života nejvíce usazují). Medová masáž také působí pozitivně i na psychiku člověka, uvolňuje a působí proti stresu. Masáž medem patří k přírodním léčebným metodám. Na záda klienta se nanese potřebné množství medu a pomocí kompresních masérských hmatů jsou vyplaveny usazeniny a jedy až z tělesných tkání (v ceně je masáž, kvalitní med, prostěradlo a ručníky, osprchování).

Cena 550,-

Relaxační masáž celého těla

Masáž odbourává stres, uvolňuje psychické napětí a pokud pro své blízké zvolíte celkovou masáž, tak věnujete komplexní péči. Masáž šíje a zad pomáhá uvolnit páteř. Z ní vychází nervová vlákna do celého těla. Kvalitní masáž zad může odblokovat bolesti v různých částech těla. Masáž rukou přináší úlevu a zvyšuje pohyblivost prstů, rukou i paží. Ruce jsou téměř nepřetržitě v pohybu a dochází zde k silnému namáhání kloubů a svalů, proto si zaslouží péči a relaxaci. Při péči o tělo nesmíme zapomínat na nohy, které nás nesou a fungují jako osobní dopravní prostředek. I ony si zaslouží naši pozornost. Masáž nohou přispívá k uvolnění napětí svalstva, rozproudí lymfu a pomáhá od otoků nohou. Masáž břicha aktivuje vnitřní orgány, zlepšuje jejich funkci a upravuje trávení přirozenou cestou. Masáž hýždí navazuje na masáž zad a uvolňuje svalstvo kolem kyčelních kloubů. Ty jsou zatěžovány jak fyzickou prací, tak sedavým zaměstnáním. Masáží hrudníku dochází k uvolnění mezižeberních svalů a tím k usnadnění dýchání, což má pozitivní vliv na jeho prohloubení. Kvalitnější dýchání pak zlepšuje psychiku člověka. Součástí masáže je reflexní masáž plosky nohy (v ceně je masáž celého těla, kvalitní masážní olej, prostěradlo a ručníky).

80 minut: 460,- * 3x 80 minut: 1300,-

Domluvte se na masáž